ПРО СТАН З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 12.01.2023 11:09

Шановні мешканці Болградської громади!

Станом на сьогодні, 12 січня, на території Болградської громади, як й у всьому Болградському районі, діють графіки стабілізаційних відключень. Вони враховують поточну складну ситуацію в енергосистемі після останніх масованих обстрілів.

На сьогоднішній день застосовується графік, за яким 3 години є електропостачання і 6 годин відсутнє.

Ознайомитись із діючими графіками можна за посиланням:

Прошу взяти до уваги, що на перепідключення потрібен час (орієнтовно півгодини).

Також, з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" сьогодні проводить профілактичні роботи в м. Болград по вулиці Пушкіна та в провулки Пушкіна, де електропостачання буде відсутнє з 8.00 до 17.00.

Звертаємо увагу, що ситуація може погіршитись.

Нагадуємо, що у випадку відсутності електропостачання у ваших будинках більше 12-ти годин, просимо звертатися до Колл – Центру ДТЕК Одеські електромережі:

Для стаціонарних телефонів:

+38 (048) 705 90 90

Для мобільних телефонів:

+38 (068) 705 90 90

+38 (095) 705 90 90

+38 (073) 705 90 90

А у випадках, коли неможливо зв’язатись з вищевказаним відповідачем, - до Колл – Центру Болградської РВА з 8.00 до 18.00 години за телефоном: 068-859-13-02.

Віримо ЗСУ та енергетичний фронт! Їм сьогодні набагато складніші!

Болградський міський голова    Сергій ДИМИТРІЄВ