В ЄДНОСТІ ДІЙ ТА СОБОРНОСТІ ДУШ

Дата: 16.02.2023 15:20

16 лютого у Виноградівському ліцеї імені О. О. Банєва з нагоди Дня Єднання України та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу класними керівниками 1-11-х класів були проведені виховні години.

Здобувачі освіти старшої ланки переглянули фільм «Ми – єдина Україна». Пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» - в перших класах, «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна» з переглядом мультимедійних презентацій - в 2-5-х класах, «Незалежна Україна – квітучий вільний край» - в 6-10-х класах.

Класні керівники 1-11-х класів підійшли до цього креативно і творчо. Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною.

Віримо в ПЕРЕМОГУ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!