Знову наша громада та наша країна зазнала невідновну втрату

Дата: 10.07.2023 16:08

Знову наша громада та наша країна зазнала невідновну втрату

Вже понад 500 днів наша Батьківщина самовіддано протистоїть російській агресії, наші воїни ціною своїх життів виборюють право на самостійність та незалежність. Нажаль, але на цьому важкому шляху завжди є втрати.
    9 липня 2023 року під час бойового завдання на Сумщині обірвалось життя Цонєва Анатолія Петровича, мешканця села Виноградівка Болградської громади, солдата підрозділу ТРО.
    Загинув чоловік та батько двох синів, йому було тільки 51....
    Прощання з військовослужбовцем Анатолієм Цонєвим відбудеться 11 липня 2023 року в його рідному селі Виноградівка.
    Попрощатися з Героєм можна буде з 10.00 до 12.30 у будинку загиблого по вул. Іордана Банєва, 136.
    Відспівування відбудеться о 13.00 в місцевій церкві.
    Віддати останню шану Анатолію Цонєву можуть всі небайдужі мешканці громади, долучившись до живого коридору о 14.30 від церкви до сільського кладовища, на якому він набуде вічний спокій.

Болградська міська рада висловлює глибокі слова співчуття сім'ї та близьким загиблого Героя.
Герой віддав своє життя за волю і свободу, та помер захищаючи Батьківщину.

Світла та вічна пам'ять Герою!