Департамент  соціальної  та  сімейної  політики облдержадміністрації інформує

Дата: 31.07.2023 10:32

Відповідно  до  листа  Національної  соціальної  сервісної  служби  України від 07.07.2023  № 0000-030201-0/25582  щодо  надання  окремих  соціальних послуг  учасниками  експериментального  проекту  особам  похилого  віку  та особам  з  інвалідністю  з  числа  внутрішньо  переміщених  осіб,  які  перебувають  у складних  життєвих  обставинах  Департамент  соціальної  та  сімейної  політики облдержадміністрації інформує.

З  метою  соціальної  захищеності  осіб  похилого  віку  та  осіб  з  інвалідністю з  числа  внутрішньо  переміщених  осіб,  які  перебувають  у  складних  життєвих обставинах,  Урядом  прийнято  постанову  Кабінету  Міністрів  України  від 21.03.2023  № 248  «Деякі  питання  реалізації  експериментального  проекту  з надання  в  закладах  охорони  здоров’я,  які  належать  до  сфери  управління Міністерства  соціальної  політики,  окремих  соціальних  послуг  деяким категоріям  осіб,  які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах»  (далі – Постанова).
    Пунктом 5  Постанови  визначено,  що  виконавчим  органам  сільських, селищних,  міських  рад,  а  у  разі  їх  відсутності –  військовим  адміністраціям населених пунктів рекомендовано:
-  інформування  осіб,  які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах, про  можливість  отримання  окремих  соціальних  послуг  в  учасників експериментального проекту;
-  оцінювання  індивідуальних  потреб  осіб,  які  перебувають  у  складних життєвих  обставинах,  та  виявлення  потреб  у  наданні  їм  окремих  соціальних
послуг учасниками експериментального проекту;
-  інформування  обласних  державних  адміністрацій  про  виявлені  потреби в наданні окремих соціальних послуг учасниками експериментального проекту.