ПРИВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2023 11:45

Шановні бібліотекарі Болградської громади, ветерани бібліотечної системи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

У всі часи книги були невичерпним джерелом знань для людини, а місце, де вони зберігалися, недарма називали Храмом мудрості. І хоча сьогодні з’являється багато нових засобів зберігання інформації, книга була й залишається найкращим інструментом передачі знань, які тисячоліттями накопичувало людство.

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Від усієї душі бажаю вам, шановні бібліотекарі, творчості і натхнення, плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, щастя, добробуту, миру. Нехай ваша відповідальна справа відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ