МІЖНАРОДНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ В БОЛГРАДІ

Дата: 17.10.2023 11:44

21 жовтня цілий день – театральні трупи із різних країн продемонструють своє мистецтво на 4-х майданчиках міста.

О, це справжне свято таланту та наполегливої праці -«Болград фест 2023»

На двох сценах міста Інзовська, 170 та Поштова, 30 можна буде побачити живі вистави із с. Спаське, с. Кислиця, м. Кілія, м. Южне, та звичайно з нашого Болграду.

Крім того будуть ще 2 майданчика з онлайн трансляцією вистав із м. Рені, м. Ананьєв, м. Татарбунари, м. Кагул (Молдова), м. Каспічан (Болгарія), м. Хмельницькій, с Першотравневе, м. Теплодар, м. Київ, с. Кирнички, м. Тополовград (Болгарія) с. Шелепухи (Черкаська обл.).

Театральна студія «ОнгЪл» представить дві вистави

«Коти біженці» режисерка Наталя Волошина - Інзовська, 170 о 12:00

Музичну феєрію «мАвкА. Знайди той папороті цвіт» режисер Серафим Серафимов Поштова,30 о 16:30.

Запрошуємо на вистави!

Детальніша програма задоду https://bolgradska-gromada.gov.ua/news/1695712861/?fbclid=IwAR3h7dnZRQEOhKot38Nk25z96R8u5rSPaV7wOG9ku1KYgUkhavpJ_Gf2rM0

За підтримки Відділ культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Болградська міська рада