МАЙЖЕ 48 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ПРОЖЕКТОР ДЛЯ ППО: АПАРАТ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПЕРЕРАХУВАВ СВОЮ ОДНОДЕННУ ЗАРПЛАТУ НА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 02.11.2023 16:59

Наприкінці минулого місяця бухгалтерія Болградської міської ради перерахувала на банківський рахунок БФ «Ліга добрих справ» 47 923 тисячі гривень. Цю суму склала одноденна зарплата усіх працівників апарату органу місцевого самоврядування і спрямована вона буде на придбання необхідного прожектору для військових протиповітряної оборони.

«Я дуже вдячний колегам за те, що вони відгукнулися и погодилися таким чином вести свою лепту у наближенні Перемоги», - зазначив Болградський міський голова, який сам неодноразово перераховував частину своєї зарплати на потреби ЗСУ.

Додамо, що це вже неперший благодійний внесок працівників Болградської міської ради на підтримку наших Захисників.

Зараз до збору коштів також долучилися і працівники виконавчих органів та комунальних установ Болградської міської ради. Збір триває.