ВІТАННЯ БОЛГРАДСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ ДИМИТРІЄВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ!

Дата: 19.11.2023 12:01

Шановні аграрії Болградської громади!

Сьогодні на сільськогосподарську галузь покладено неабияке завдання – забезпечити продовольчу безпеку в умовах війни. Незважаючи на всі виклики сьогодення, аграрії та фермери Болградської громади надійно тримають тил та продовжують успішно долати всі труднощі.

Наша земля – це наша годувальниця. Тому щиро вітаю всіх працівників сільськогосподарської сфери, а саме тих, хто обробляє землю, сіє та збирає врожаї, розвиває тваринництво, для кого важка праця на землі була і залишається сенсом життя, з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Ви героїчні та незламні і своєю працею щодня наближаєте нашу спільну перемогу. Бажаю вам щедрих ужинків, міцного здоров’я, мирного неба та нашої спільної Перемоги!

Зі святом!

З повагою, Болградський міський голова Сергій ДИМИТРІЄВ