ПИТАННЯ ДНЯ: ЧОМУ У ДЕННИЙ ЧАС У ЦЕНТРІ МІСТА ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ ВУЛИЧНІ ЛІХТАРІ?

Дата: 15.12.2023 16:27

Саме таке питання сьогодні до влади міста та конкретно до КП «Горводоканал» Болградської міської ради адресували жителі Болграда, проходячи проспектом Соборний, коли бачачи, що у світлий час доби працює вуличне освітлення.

Як виявилося, на те були причини, і дуже вагомі.

«Наразі наші фахівці проводять ремонтні та профілактичні роботи на лініях електропередач, щоб у вечірній час доби у центр міста було світло, як слід. Тим більше, що сьогодні ми встановлюємо на центральній площі новорічну ялинку, а отже, все має бути перевірено. Щоб виявити слабку ланку в освітленні, потрібно, щоб ліхтарі працювали. Це вимушений та короткостроковий захід», - пояснив директор КП «Горводоканал» Анатолій Ільченко.