«ЯК ВСІ МИКОЛАЯ РЯТУВАЛИ»: ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ВІДБУВСЯ НОВОРІЧНИЙ ЗАХІД

Дата: 25.12.2023 12:48

Це було справжнє дійство, сповнене дитячого сміху, сюрпризів та новорічного дива. Діти та їхні батьки відчули тепло та підтримку, отримали незабутні враження.

Дякуємо акторам театрального гуртку "Прем'єра" #Болградського ЦДЮТ Болградської міської ради Одеської області, які під чуйним керівництвом талановитого режисера заходу Наталі Волошиної змогли подарувати діткам з ООП дивовижне свято!

Кожна дитина отримала солодкий подарунок від Болградської міської ради за сприяння Болградського відділу освіти. Також свято відвідала начальник Болградського відділу освіти Ірина ГОНЧАРОВА, поспілкувалася з дітьми та їхніми батьками, побажала всім щасливого Нового року!

Такі заходи не лише дарують дітям радість, але й сприяють розвитку інклюзивного суспільства, в якому кожний почувається потрібним та щасливим.

За інформацією Болградського ІРЦ