ПІДГОТОВКА ДО БЕССАРАБСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Дата: 04.03.2024 10:31

Протягом лютого 2024 року відбулося декілька засідань оргкомітету з підготовки до Бессарабського міжнародного економічного форуму, який планується незабаром провести в місті Болград.

Нагадаємо, що очолює оргкомітет голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.

Що важливого було досягнуто за минулий місяць. По-перше, був розроблений логотип форуму, макети вуличної реклами, банерів для проведення секцій та для фотозон. На сайті Болградської міської громади створено розділ, в якому можна знайти найнеобхіднішу інформацію про форум. Шукайте розділ «Бессарабський міжнародний економічний форум – 2024» за посиланням https://bolgradska-gromada.gov.ua/ekonomichnij-forum.../.

По-друге, затверджені усі необхідні документи, без яких проведення форуму було б неможливим.

Це заявка на участь у Бессарабському міжнародному економічному форумі та Положення про його проведення.

Затверджено такі секції:

- Сільське господарство

- Туризм

- Міжнародні та урядові грантові програми

- Інфраструктура та логістика

- ІТ сфера

- Енергетика

- Підприємництво

- Соціальні проєкти

- Промисловість та індустріальні парки

- Екологія.

Також було прийняте рішення про організацію та проведення форуму виконавчим комітетом Болградської міської ради.

З 15 березня розпочнеться прийом заявок на участь у кожній з секцій форуму. Більш детальну інформацію щодо участі у Бессарабському міжнародному економічному форумі можна дізнатися в Секторі міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради та у Фонді підтримки підприємництва.

За інформацією Болградської районої ради