ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ЗНИЖЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЙНОГО ВІКУ

Дата: 03.04.2024 10:15

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт, що передбачає зниження призовного віку.
Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті Верховної Ради.

У документі зазначено, що після набуття чинності призовний вік буде зменшено з 27 до 25 років. Така зміна дозволить мобілізувати військовозобов'язаних чоловіків віком 25 і 26 років.
Варто зазначити, що законопроєкт про зменшення граничного віку перебування призовників на військовому обліку був ухвалений Верховною Радою ще у травні минулого року. У грудні Зеленський заявляв, що підпише документ «якщо буде аргументовано, що це необхідно».

Нагадаємо також, що наразі у парламенті працюють над прийняттям комплексного законопроєкту про мобілізацію.