НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 03.04.2024 15:45

На минулому тижні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини в Болградській територіальній громаді на чолі з заступницею Болградського міського голови Ганною Мунтяновою.

На порядку денному було два питання: позбавлення батьківських прав жителів нашої та іншої громади, а також - виконання батьківських обов’язків матері двох малолітніх дітей.

Начальниця служби у справах дітей Болградської міської ради Марина Мохначева ознайомила присутніх членів комісії з питаннями порядку денного засідання та докладно довела інформацію по кожному з них.

За підсумками розгляду заяви по першому питанню комісія прийняла рішення щодо позбавлення батьківських прав жителів нашої та іншої громади, по другому питанню було надано рекомендації стосовно працевлаштування матері, виховання та забезпечення малолітніх дітей.