ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО
Сьогодні в Болграді відзначили День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років покладанням квітів до братської могили визволителям Болграда.
У церемонії взяли участь начальник Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, Болградский міський голова Сергій Димитрієв, представники організацій та підприємств району, громадськість та мешканці району.
Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам`ять усіх полеглих у Другій світовій війні та за Україну.
Нагадаємо, мета цього пам'ятного дня - ще раз нагадати про невинні жертви війни, про безглуздо знищених унаслідок бойових дій людей, про жахливі воєнні злочини, злочини проти людяності.
Народи мали б примиритися задля недопущення повторення подібних подій знову. На жаль, надії не завжди виправдовуються, і українці знову відстоюють своє право на існування, яке цього разу заперечують російські нацисти.
Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні і вічна пам'ять полеглим у тій війні!