ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТОСОВНА ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ

Згідно з розпорядженням голови Одеської ОВА Олега Кіпера про невідкладні заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області рекомендовано.

14:55 22.03.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Друзі, цієї ночі ворог здійснив наймасштабнішу атаку по енергетичних об'єктах країни за останній час. Пошкоджень зазнали енергооб'єкти Одещини. Через це в Одесі частково відбуваються стабілізаційні відключення за розпорядженням НЕК Укренерго.

10:24 22.03.2024

АГРАРІЇВ ОЗНАЙОМИЛИ З ПРОГРАМАМИ ПІДТРИМКИ НА 2024 РІК

В рамках підготовки до Міжнародного Бессарабського економічного форуму, що планується в Болграді у травні 2024 року, відбувся семінар з актуальних питань підтримки аграрного сектору, а також з підтримки заходів по нарощуванню виробництва продукції рослинництва, збереженню родючості ґрунтів та розвитку органічного землеробства.

09:30 22.03.2024

НАСЛІДКИ ВОРОЖОЇ АТАКИ РОСІЇ НА ОДЕЩИНУ

Внаслідок нічної масштабної атаки ворога по енергетичним об'єктам країни пошкоджень зазнали і енергооб'єкти Одещини. Через це, за розпорядженням НЕК Укренерго, в Одесі частково відбуваються стабілізаційні відключення.

09:22 22.03.2024