Дата: від до Скинути

БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА РОЗ’ЯСНЮЄ: ЧОМУ ТРЕБА ПЕРЕЙМЕНОВУВАТИ ПАРК ІМЕНІ ПУШКІНА?

Рівно тиждень тому на інформаційних ресурсах Болградської міської ради було опубліковано повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування об'єкта природно-заповідного фонду, Парка - пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. О.С. Пушкіна». І майже одразу викликало безліч дискусій серед громадськості.

12:39 21.03.2024

ПРО СКЛИКАННЯ СІМДЕСЯТ ДРУГОЇ СЕСІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Згідно з розпорядженням Болградської міської ради від 27.02.2024 року № 38 «Про план підготовки чергової сесії Болградської міської ради VIII скликання», з метою виконання плану роботи Болградської міської ради VIII скликання на 2024 рік, затвердженого рішенням Болградської міської ради № 2037 від 21.12.2023 року, керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997, приймаючи до уваги Регламент Болградської міської ради VIII скликання, затверджений рішенням міської ради № 9-VIII від 10.12.2020 року, з метою підготовки пленарного засідання сесії Болградської міської ради VIII скликання

14:45 20.03.2024

ЗАВТРА В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗНОВ НЕ БУДЕ СВІТЛА: ДЕ САМЕ ТА ЯК ДОВГО

Болградська міська рада повідомляє, що згідно отриманої інформації від АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Болградської міської територіальної громади.

10:10 20.03.2024

ЗАВТРА В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗНОВ НЕ БУДЕ СВІТЛА: ДЕ САМЕ ТА ЯК ДОВГО

16:06 19.03.2024

В БОЛГРАДСЬКІЙ ЦРЛ ВПРОВАДИЛИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ ГАЛОТЕРАПІЇ: ЯКА КОРИСТЬ ТА ВАРТІСТЬ

Нещодавно перелік фізіотерапевтичних послуг, що надаються в Болградській центральній районній лікарні Болградської міської ради, розширився. До нього увійшла процедура галотерапії, яка спрямована на досягнення найбільшого ефекту у профілактиці та лікування широкого спектра захворювань нервової системи та дихальних шляхів. Особливо серед маленьких пацієнтів. Адже за допомогою лікування сіллю у 80% випадків у пацієнтів настає тривала ремісія.

15:31 19.03.2024