ПОДАТКОВІ ПІЛЬГИ З ПДВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: СКАСОВАНІ ТА ДІЮЧІ

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що правові основи звільнення від оподаткування ПДВ встановлено статтею 197 розділу V та підрозділом 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

12:28 18.04.2024

БОЛГРАДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ВАЖЛИВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОРПУСУ (INTERNATIONAL MEDICAL CORPS)

Вчора до КНП «Болградська центральна районна лікарня» завітали представники Міжнародного медичного корпусу (International Medical Corps), всесвітньої гуманітарної організації, місія якої полягає в тому, щоб рятувати життя та полегшувати страждання, надаючи медичні послуги та допомогу медустановам.

15:42 17.04.2024

ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ ПОДАТКОВОГО КОНТРОЛЮ ЩОДО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ РОЗРАХУНКИ ІЗ СПОЖИВАЧАМИ ЗА ПРОДАНІ ТОВАРИ

Державна податкова служба України нагадує, що територіальними підрозділами податкового аудиту ДПС на постійній основі здійснюється активний моніторинг та аналіз інформації щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки із споживачами за продані товари (надані послуги).

09:21 17.04.2024

В ЦНАПІ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УСІ БАЖАЮЧІ МОЖУТЬ БЕЗ ЗАЙВОГО КЛОПОТУ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАСПОРТІВ УСІХ ВИДІВ: ЯКІ САМЕ ТА ЗА ЯКОЮ ЦІНОЮ

Нагадуємо, що в Центрі надання адміністративних послуг Болградської міської ради продовжується надання адміністративної послуги як отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта громадянина України уперше, при зміні прізвища або пошкодженні документа, а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

16:49 15.04.2024