Дата: від до Скинути

В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, презентує мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику.

10:34 08.04.2024

В РАМКАХ ДЕКОЛОНИЗАЦІЇ: ПАРК ІМЕНІ ПУШКІНА ОТРИМАВ НОВУ НАЗВУ

У минулу п'ятницю в Болграді відбулись громадські обговорення з питання перейменування парка ім. О. С. Пушкіна - об'єкта природно-заповідного фонду, Парка - пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення.

09:57 08.04.2024

ГОЛОВНЕ – ЗДОРОВ’Я ТА МИР, - ВВАЖАЄ ПОЧЕСНА ЮВІЛЯРКА З СЕЛА ВИНОГРАДІВКА КАТЕРИНА КУРТЕВА

В першій день квітня своє 90-річчя відзначила мешканка села Виноградівка Болградської громади Катерина Павлівна Куртева – турботлива мати, бабуся та прабабуся, берегиня своєї великої родини.

15:02 03.04.2024