ЗАВТРА «ОКО» ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО БОЛГРАДА

Після майже місяця подорожей Європою Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» повертається додому. Але, як зазначають його, організатори, не з порожніми руками, а з триденною програмою відібраних фільмів, які точно нікого не залишать байдужим.

16:41 01.12.2022

НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: ЯК ЗНАЙТИ

Після того, як минулого тижня ворог здійснив черговий підступний обстріл об’єктів енергозабезпечення країни, залишивши більшу частину країни без тепла й світла, в Україні стали розгортатися «Пункти Незламності», де наявні тепло, вода, освітлення, інтернет, живлення для мобільних пристроїв. Чим можуть скористатися громадяни.

11:32 29.11.2022

НА ВИКОНКОМІ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ТА ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ – НАСАМПЕРЕД

На минулому засіданні виконавчого комітету Болградської міської ради було розглянуто та позитивно прийнято низку проектів рішень щодо надання додаткових соціальних гарантій мешканцям та установам Болградської територіальної громади. Так, члени виконкому дали згоду КП «Горводоканал» на безкоштовне виділення та доставку дров мешканці села Виноградівка Болградської громади, яка має статус інваліда з дитинства І групи.

16:35 28.11.2022

ЩОБ ПАМ'ЯТАЛИ

Напередодні Дня пам'яті жертв Голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років у Болграді відбувся тематичний захід «Людської пам'яті мости», підготовлений співробітниками КУ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради.

14:30 28.11.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Є зміни у порядку надання житлових субсидій з грудня 2022 року.

15:16 24.11.2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

З метою уточнення списку осіб, які потребують надання гуманітарної допомоги, просимо звернутися до відділу соціального захисту населення Болградської міської ради за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39, каб. №4, данні категорія населення, а саме:

10:50 24.11.2022

ПОДЯКА

В рамках запланованих заходів, присвячених Міжнародному Дню інвалідів, Болградська міська рада надала продуктову допомогу 29 особам з інвалідністю та 114 особам похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні КУ «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради.

16:56 22.11.2022