НАША ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який докорінно перевернув свідомість українського народу, об'єднавши прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінивши перебіг української історії.

13:45 21.11.2022

До уваги, працює Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини!         Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

09:47 21.11.2022

ЗА ХЛІБ, ЗА ПРАЦЮ, ЗА ТЕРПІННЯ: СЬОГОДНІ ВИСЛОВЛЮВАЛИ ВДЯЧНІСТЬ АГРАРІЯМ

День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія був заснований у 1993 році і відзначається з того часу кожну третю неділю листопада. Цього дня прийнято вшановувати людей, робота яких пов'язана з сільськогосподарською галуззю. Галузю, яка для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. А у воєнний час ще й стабілізуючою.

08:39 18.11.2022

У БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКРАДІ РОЗГЛЯНУЛИ ЧЕРГОВІ ЗАЯВИ ГРОМАДЯН ЩОДО НАДАННЯ ДОДАТКОВИХ СОЦГАРАНТІЙ

Під головуванням заступника Болградського міського голови Ганни Мунтянової відбулося чергове засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання додаткових соціальних гарантій.

16:08 17.11.2022