ПРО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТВОРЯТЬ ДИВО ЦІЛИЙ РІК

Напередодні новорічних свят ми, навіть будучи дорослими, десь на підсвідомості починаємо вірити у диво. Кожен у своє. Так повелося ще з дитинства. Ми ж хочемо сьогодні розповісти про родину Гусейнових, які живуть у селі Табаки Болградської громади ,та ось уже два роки творять чудеса, щиро ділячись добротою своєї душі з дітьми, які з різних причин залишилися без родини та позбавлені батьківського піклування.

15:34 02.01.2023

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ

Напередодні Нового року спеціалісти служби у справах дітей передали від Болградської міської ради, з метою соціальної підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, новорічні солодкі подарунки та продуктові набори, в які входили засоби гігієни та продукти харчування, для вищезазначенної категорії дітей.

14:03 02.01.2023

НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА СЕРГІЙ ДИМИТРІЄВ ПРИВІТАВ З ПОЧЕСНИМ 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ЖИТЕЛЬКУ МІСТА БОЛГРАД - ЛІДІЮ ТРИФОНІВНУ ТАНОВУ

Народилась Лідія Трифонівна 30 грудня 1932 року у м. Болград у багатодітній родині, в якій було, окрім неї, ще четверо дітей. Під час Другої світової війни дуже рано стала сиротою. Безжалісна війна забрала життя батьків, у зв'язку з чим доля розлучила її з братами та сестрами, яких було розподілено по різним прийомним родинам.

14:27 30.12.2022

НА ЗАХИСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПРАВ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА МАЙБУТНЬОГО ГРОМАДИ

З початком війни в Україні питання легалізації заробітної плати, яка є гарантією соціального захисту найманих працівників, наповнення бюджету громади та Пенсійного фонду, на жаль, не втратило своєї актуальності, а, навпаки, її зміцнило.

16:52 28.12.2022

ВДАРИЛИ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ ГРЕЙДУВАННЯМ

Як відомо, капітальні ремонти доріг у країні було вирішено відкласти до кінця війни. Але це не означає, що про їхній стан забули зовсім у Болградській громаді, де протягом цього року проводилися ямкові ремонти, укладання плит та грейдування.

11:46 28.12.2022