СЕРГІЙ ДИМИТРІЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У РІЗДВЯНИХ ЗУСТРІЧАХ

Сьогодні, напередодні світлого свята Різдва Христового, на сцені КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради відбулася концертна програма «Різдвяні зустрічі», яка зібрала повну глядачу залу.

10:42 06.01.2023

У БОЛГРАДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ПЕРШИЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА АМБУЛАТОРІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Як ми вже повідомляли, у грудні минулого року в Болградській міській раді відбулося підписання тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з будівництва амбулаторії на території Болградської громади, сторонами якого виступили Болградський міський голова Сергій Димитрієв, представники турецького Міжнародного фонду допомоги та розвитку Блакитного місяця організації та засновник громадської організації «Буджак рєліф» Артем Булгару.

10:34 06.01.2023

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ГРОМАДИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ: НОВІ МЕТОДИКИ ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ ТА ПОСИЛЕННЯ ЗГУРТОВАНОСТІ

Спілка «Громадські ініціативи України» за підтримки U-LEAD оголошує конкурс з відбору 120 громад для участі в проєкті «Лабораторії творчого діалогу в громадах».

11:27 05.01.2023

Сьогодні виповнюється 75 років  Івану Івановичу Коцофляку

Сьогодні виповнюється 75 років Івану Івановичу Коцофляку

Українська історія – цікава та різноманітна. Її творили немало видатних особистостей, про яких нажаль ми знаємо не так багато. Ми вирішили заповнити цій пробіл, та з цього дня розпочинаємо цикл публікацій про українців, які внесли свій вагомий внесок в розвиток як України в цілому, так і Одещини в тому числі та видатні події.

15:18 04.01.2023

УВАГА! ЗМІНА КОНТАКТІВ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЛІКВІДАЦІЄЮ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 14 утворено Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці, як юридичну особу публічного права міжрегіонального територіального органу Державної служби з питань праці, та ліквідовано Управління Держпраці у Миколаївській області, як територіальний орган Державної служби з питань праці.

16:00 03.01.2023