УВАГА АУКЦІОН !!!

Болградська міська рада оголосила АУКЦІОН з продажу об'єкта нерухомості, розташованого за адресою 68733, Одеська область, с. Виноградівка, вул. Владиченська, 5.

10:58 05.12.2022

УВАГА   АУКЦІОН !!!

УВАГА АУКЦІОН !!!

Болградська міська рада оголосила АУКЦІОН з продажу об'єкта нерухомості, розташованого за адресою 68702, Одеська область, м. Болград, проспект Соборний, 75.

10:52 05.12.2022

З УВАГОЮ ТА ТУРБОТОЮ

20 років тому, 14 жовтня 1992 року, резолюцією Генеральної Асамблеї ООН було встановлено Міжнародний день людей з інвалідністю, який с тих пір відзначається щороку 3 грудня.

15:44 03.12.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  про проведення громадських обговорень  щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки,  вулиць, провулків, площ та інших споруд на території  Болградської територіальної громади

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд на території Болградської територіальної громади

На виконання рішення виконавчого комітету Болградської міської ради № 363 від 18.10.2022 року «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування (найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», керуючись рішенням Болградської міської ради № 1254-VIII від 29.09.2022 року «Про затвердження Порядку перейменування ( найменування) об’єктів топоніміки, вулиць, провулків, площ та інших споруд, розташованих на території Болградської територіальної громади», рішенням виконавчого комітету Болградської міської ради Одеської області від 21.09.2022 року № 324 «Про погодження списку об`єктів топоніміки (вулиць,  провулків, скверів, парків  та населеного пункту),  розташованих на території Болградської територіальної громади Болградського району Одеської області що підлягають перейменуванню», виконавчий комітет Болградської міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування об`єктів топоніміки на території Болградської територіальної громади Одеської області.

16:54 02.12.2022

БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВРУЧИВ ОРДЕР НА СЛУЖБОВЕ ЖИТЛО ЩЕ ОДНОМУ ЛІКАРЮ БОЛГРАДСЬКОЇ ЦРЛ

Днями Болградський міський голова Сергій Димитрієв, у присутності заступника Ганни Мунтянової, генерального директора Болградської ЦРЛ Віктора Дішлі, вручив ще один службовий ордер на однокімнатну квартиру лікарю-невропатологу Віталію Михайленку.

11:07 02.12.2022

ЗАВТРА «ОКО» ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО БОЛГРАДА

Після майже місяця подорожей Європою Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» повертається додому. Але, як зазначають його, організатори, не з порожніми руками, а з триденною програмою відібраних фільмів, які точно нікого не залишать байдужим.

16:41 01.12.2022

НА ТЕРИТОРІЇ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ «ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ»: ЯК ЗНАЙТИ

Після того, як минулого тижня ворог здійснив черговий підступний обстріл об’єктів енергозабезпечення країни, залишивши більшу частину країни без тепла й світла, в Україні стали розгортатися «Пункти Незламності», де наявні тепло, вода, освітлення, інтернет, живлення для мобільних пристроїв. Чим можуть скористатися громадяни.

11:32 29.11.2022