Дата: від до Скинути

НЕХАЙ ЗАВЖДИ БУДУТЬ ДІТИ, НЕХАЙ БУДУТЬ ВУЛИЦІ, АЛЕ НЕ БУДЕ ДІТЕЙ ВУЛИЦІ: У БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ РЕЙД

На жаль, ні глобалізація, ні високі технології не стали приводом для викорінення такого явища у суспільстві, як діти вулиць. Тому є чимало різних причин. Складні життєві обставини - одна з них.

15:49 17.11.2022

З ТАКИМИ ГРОМАДЯНАМИ І ВІЙНИ НЕ ТРЕБА

Благоустрою та озеленінню у Болградській громаді приділяється цього року чимало уваги. Більше того, на роботу при КП «Горводоканал» у вересні було прийнято ландшафтного дизайнера Людмилу Лєсникову, перед якою було поставлено завдання зробити центр Болградського району квітучим і зеленим.

15:44 17.11.2022

У БОЛГРАДІ ПРОЙШОВ МАРАФОН «ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ»

Сьогодні у Болграді по вулиці Поштовій, 30, в укритті Будинку культури, було проведено марафон «Ярмарок вакансій», організатором якого виступила Болградська районна філія Одеського обласного центру зайнятості за сприянням Болградської районної військової адміністрації та підтримки Болградської міської ради.

16:04 16.11.2022

РОБОТА З ДІЮЧИМИ ГРАНТОВИМИ ПРОЕКТАМИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТА ЙДЕ ПОШУК ПЕРСПЕКТИВНОГО МІЖНАРОДНОГО ПАРТНЕРСТВА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ

На даний момент Сектор міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради працює за декількома напрямками одночасно.

09:24 15.11.2022

УВАГА! ЗАВТРА В ТРЕТЬОМУ МІСТЕЧКУ НЕ БУДЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт із заміни водопровідної труби в мікрорайоні третього містечка (вул. 25-ї Чапаєвської дивізії, д.38, Траянвальська, д. 53 та д. 57) 15.11.2022 р. водопостачання буде припинено з 09.00 до 18.00.

16:12 14.11.2022

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПРИ БОЛГРАДСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ОБГОВОРИЛИ ПОТОЧНІ ЗАВДАННЯ, ПРОБЛЕМИ І ПЛАНИ

Минулої п'ятниці пройшла чергова апаратна нарада при Болградському міському голові, під час якої старости громади, а також керівники структурних підрозділів міської ради відзвітували про виконану роботу та розповіли про завдання, над якими працюють у теперішній момент.

16:06 14.11.2022