Дата: від до Скинути

ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ: ЗАВТРА БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕДЕ В ОСТАННЮ ПУТЬ СВОГО ГЕРОЯ ЕДУАРДА ПЕЛЬТЕК

Сумна звістка знову надійшла до Болградської громади. 22 листопада 2023 року в ході виконання бойового завдання в Донецькій області під час наступальних дій при зіткненні з ворогом, в результаті артилерійсько-мінометного обстрілу, загинув мешканець Болграда, солдат Пельтек Едуард Іванович, 01.12.1991 року народження.

17:33 30.11.2023

БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА РОЗ’ЯСНЮЄ: ХТО З ВІЙСЬКОВИХ МАЄ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ?

На багаточисленні запити громадян – мешканців Болградської громади, сьогодні роз’ясньоємо Порядок надання і розмір одноразової матеріальної допомоги особам, які прийняті на військову службу за контрактом або мобілізованідо лав Збройних Сил України.

12:20 30.11.2023

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ: ПРО НАСЛІДКИ НЕГОДИ, ЇХ УСУНЕННЯ ТА НОВІ ДОРУЧЕННЯ

Вчора відбулася чергова апаратна нарада при Болградському міському голові з керівниками структурних підрозділів Болградської міської ради. Головною темою робочої зустрічі стали наслідки у Болградській громаді, які завдала минулої неділі та усунення яких тривало і вчора.

11:03 30.11.2023

ТРИВАЄ РОЗЧИЩЕННЯ ДОРІГ У НАПРЯМКУ СЕЛА ВЛАДИЧЕНЬ

Сьогодні продовжуються роботи з розчищення доріг, що ведуть до села Владичень Болградської громади. Про це розповів перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов, який особисто контролює весь цей непростий процес.

16:53 29.11.2023