Дата: від до Скинути

КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ І УКРАЇНКА МОЖЕ ВИЙТИ НА ПЕНСІЮ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ЙОМУ АБО ЇЙ ВИПОВНИТЬСЯ 60 РОКІВ

Сьогодні (у 2023 р.) у більшості випадків (крім визначених законодавством винятків) право на це мають люди, чий страховий стаж є більшим за 30 років. Проте до 2028 року він щорічно змінюватиметься.

09:38 13.12.2023

КОМІТЕТ ПРОВОДИТЬ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РИНОК ПРИРОДНОГО ГАЗУ»

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житловокомунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України ,,Про ринок природного газу" від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон).

12:09 12.12.2023

ПОРИНУТИ У НОВОРІЧНУ КАЗКУ ПОВИННА КОЖНА ДИТИНА

Так вирішили в Болградській міській раді. І вже не вперше з нагоди свята Святого Миколая та на передодні Нового року влаштували для дітей соціально-вразливих категорій громади яскраве шоу, яке підготували КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради разом із театральною студією «ОнгЪл» минулою суботою.

09:19 12.12.2023