ДІТИ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНОК – ПОЇЗДКУ НА РІЗДВЯНУ ВИСТАВУ

Минулими вихідними півсотні учнів Болградської громади, які досягли значних успіхів в спортивних змаганнях, предметних олімпіадах, а також є найактивнішими представниками органів учнівського самоврядування, побували на Різдвяній виставі «Попелюшка» в Одеському театрі музичної комедії.

13:06 25.12.2023

«ЯК ВСІ МИКОЛАЯ РЯТУВАЛИ»: ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ВІДБУВСЯ НОВОРІЧНИЙ ЗАХІД

Це було справжнє дійство, сповнене дитячого сміху, сюрпризів та новорічного дива. Діти та їхні батьки відчули тепло та підтримку, отримали незабутні враження.

12:48 25.12.2023

БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У БРИФІНГУ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ПІДСУМКАМ РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ

Наприкінці минулого тижня у стінах Фонду підтримки підприємництва у Болградському районі було проведено брифінг для журналістів та представників громади. Перед ними виступили Болградський міський голова Сергій Димитрієв та куратор Міжнародного проєкту «Розвиток та просування спільної спадщини», ВSВ1010 Юлія Димитрова. Вони підбили підсумки його реалізації в рамках Спільної операційної програми еМs «Басейн Чорного моря 2014-2020».

11:51 25.12.2023