Дата: від до Скинути

09:51 08.01.2024

Шановні жителі Болградської територіальної громади!

На виконання спільного Наказу командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» і начальника Одеської обласної військової адміністрації від 24.11.2023 р № 41/9 «Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», з метою максимальної економії електричної енергії у зимовий період на території Болградської громади, закликаємо мешканців свідомо споживати електроенергію та пам’ятати про необхідність економії.

17:43 04.01.2024

І знову важка втрата.

І знову важка втрата.     Знову наша громада проводжає в останню путь свого вірного сина, інваліда війни, учасника бойових дій, захисника Батьківщини - Касап Валерія Івановича. Валерій Іванович Касап народився 10 липня 1973 року в м. Болград. Після закінчення школи №2 вступив до лав збройних сил України та після закінчення строкової служби вирішив присвятити себе військовій справі, влаштувавшись до лав прикордонних військ, паралельно підвищуючи свій професійний військовий рівень в школі прапорщиків.

17:26 03.01.2024

«ГОЛОВНЕ – НЕ СВАРИТИСЯ», - РЕЦЕПТ ДОВГОЛІТТЯ ВІД 95-РІЧНОЇ МЕШКАНКИ БОЛГРАДУ ТЕТЯНИ СИДОРІВНІ УЗУН

Вчора свій почесний ювілей зустріла мешканка Болграду Тетяна Сидорівна Узун, з чим жінку, ветерана праці приїхали привітати Болградський міський голова Сергій Димитрієв та його заступниця Ганна Мунтянова.

15:15 29.12.2023

ЗАЛІЗНИЧНЕ: ЗАКІНЧУЄТЬСЯ РІК - Є ПРО ЩО ЗВІТУВАТИ

Завершується 2023 рік, і в селі Залізничне Болградської громади завершуються роботи з благоустрою. Упродовж усього року зроблено чимало робіт у цьому напрямку. Лише впродовж останніх у цьому році двох тижнів проводилися роботи по облаштуванню Алеї слави воїнам -захисникам України. Укладена тротуарна плитка на алеї та майданчику, а також на ділянці ,що відведено для паркування авто. Встановлені додатково 4 ліхтарі вуличного освітлення, 4 лавці для відпочинку, урни.

15:06 29.12.2023

НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ

В Болградській міській раді відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому були обговорені наступні питання: підсумки роботи робочої групи щодо проведення ряду виїзних засідань за листопад-грудень 2023р., розгляд листів ГУ ДПС в Одеській області та Болградської РВА Одеської області, в яких надається інформація щодо рівня заробітної плати у розрізі платників податків для опрацювання в рамках роботи комісії з питань дотримання законодавства про працю та подальша організація роботи комісії.

14:01 29.12.2023