Дата: від до Скинути

З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН: ТРУДОВИЙ АРХІВ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАВ НОВІ СТЕЛАЖІ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ ПОНАД 650 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Нещодавно з метою створення умов збереження документів, реалізації законних соціальних прав громадян щодо пенсійного забезпечення та подальшого функціонування для відділу трудового архіву Болградської міської ради було придбане та встановлено нове стелажне обладнання.

09:54 29.12.2023

ЦІНА НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ БУДЕ ЗБЕРЕЖЕНА – ПОСТАНОВА УРЯДУ

За поданням Міністерства енергетики Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про продовження дії положення щодо покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії. Це необхідно для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Отже, дію ПСО продовжено до 30 квітня 2024 року.

09:47 28.12.2023

ЩОБ ДОПОМОГТИ НАБЛИЗИТИ ПЕРЕМОГУ: БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА І ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПЕРЕДАЛИ ВІЙСЬКОВИМ МАЙЖЕ 34 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ

Нещодавно бухгалтерією Болградською міської ради було перераховано 33 тисячі 828 грн на рахунок Благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА», що, як відомо, вже понад рік активно займається збором коштів на придбання вкрай необхідного спорядження для військовослужбовців 88-го окремого батальйону морської піхоти.

09:47 28.12.2023

КОЛЯДА ЗА ЗДОРОВ’Я УСІХ І НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради привітали працівників міської ради з новорічними святами. У їх зворушливому виконанні прозвучали відомі святкові композиції «Христос народився», «Щедрик» та різдвяна пісня болгарською.

11:49 27.12.2023

ПРО ВАЖЛИВЕ НА КООРДИНАЦІЙНІЙ РАДІ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ НАСИЛЬСТВУ В БОЛГРАДСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Вчора під головуванням заступниці Болградського міського голови  Ганни Мунтянової відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми в Болградській територіальній громаді.

11:33 27.12.2023

УВАГА! АУКЦІОН: ЦІНУ ЗНИЖЕНО НА 50 %

Болградською міською радою Одеської області оголошено другий  аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – аукціон зі зниженням стартової ціни.

10:03 27.12.2023