ДО КІНЦЯ ЦЬОГО РОКУ В ЗАЛІЗНИЧНОМУ З’ЯВИТЬСЯ АЛЕЯ СЛАВИ ВОЇНАМ-ЗАХИСНИКАМ

На виконання рішення Болградської міської ради, яке було прийнято наприкінці вересня, сьогодні в селі Залізничному розпочалися будівельні роботи з облаштування Алеї Слави на честь загиблих воїнів-захисників, що жили в цьому населеному пункті.

15:53 11.12.2023

ВІДБУВСЯ ОСВІТНІЙ ОНЛАЙН-ЗАХІД

Працівники Болградська міська рада , старостатів, структурних підрозділів та активісти Болградської громади взяли участь в освітньому онлайн-заході, організованому для громад і неприбуткових організацій Одеської області.

09:53 11.12.2023

БОЛГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГРОМАДИ

Вчора, саме в День місцевого самоврядування, в конференц-зали відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Болградський міський голова Сергій Димитрієв зустрівся зі своїми юними колегами - лідерами учнівського самоврядування закладів освіти Болградської міської ради «Лідер».

12:04 08.12.2023

СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ОЖЕЛЕДЬ ТА СНІГ

Друзі, за прогнозами синоптиків, 8 грудня на території Одеської області очікується погіршення погодних умов − ожеледиця та налипання мокрого снігу. Складні погодні умови можуть призвести до обриву проводів і відключень світла.

08:53 08.12.2023