ПРО ТРАНСФОРМАЦІЮ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ПРО СУЧАСНУ ОСВІТУ В ЦІЛОМУ

Сьогодні в Україні триває процес реформування освіти. Це обумовлено в першу чергу вимогами, яківисувають сучасній освіти реалії сьогодення.  Успішність країни в переважній більшості випадків залежить від рівня професіоналізму та досвідченості громадян, які працюють в цій країні. Кожна країна шукає шляхи реформування освіти з метою підвищення якості надання освітніх послуг.

15:32 09.01.2024

В БОЛГРАДСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗНОВ НЕ БУДЕ СВІТЛА: ДЕ САМЕ ТА ЯК ДОВГО

Болградська міська рада повідомляє, що згідно отриманої інформації від АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" з метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Болградської міської територіальної громади.

14:21 09.01.2024

В БОЛГРАДІ З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ЕЛЕМЕНТИ БЛАГОУСТРОЮ – МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

В останні дні минулого року мешканці міста могли бачити в різних районах Болграда огородженні сітками нові кольорові мусорні контейнери для сортування паперових, пластмасових та скляних побутових відходів.

14:28 08.01.2024

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

На півночі Одещини негода набирає обертів і погіршує ситуацію на дорогах.

10:55 08.01.2024