Дата: від до Скинути

НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАТВЕРДИЛА БЮДЖЕТ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА УХВАЛИЛА НОВУ ПРОГРАМУ

Сьогодні відбулася 68-а сесія Болградської міської ради, на розгляд якої було винесено тридцять питань. Але першим з них, за традицією, і головним став проєкт рішення «Про місцевий бюджет Болградської міської територіальної громади на 2024 рік», який презентувала начальниця фінансового управління Болградської міської ради Світлана Вікол.

17:11 21.12.2023

В БОЛГРАДІ ЗАПРАЦЮВАВ КАЗКОВИЙ КРИШТАЛЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ (ФОТО)

Вчора в будівлі «Кришталь» відбулося урочисте відкриття нової святкової локації, у магічну атмосферу якої зможе поринути кожен охочий дорослий та дитина. Ця локація – чудова нагода зібратися з близькими, щоб трохи відволіктися від тяжких думок, а ще й допомогти нашим захисникам.

15:19 21.12.2023

ЧИ ЗАСТОСОВУВАТИ РРО/ПРРО ПРИ НАДАННІ ПОСЛУГ?

Головне управління ДПС в Одеській області інформує платників податків про особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

09:41 21.12.2023

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДТЕК

Друзі, будьте уважні та обережні – у Telegram шахраї створили фейковий акаунт ДТЕК Одеські електромережі.

15:21 20.12.2023